Alla grenar

Kontakta grengrupp paracykel

Michael Lindgren, Mölndals CK, Lindome
Förbundskapten och sammankallande grengruppen.
michael.lindgren@scf.se, tfn: 070-370 85 07

Karl Utterhall, Mölndals CK, Mölndal
karl.utterhall@scf.se

Michael Anderson, kommissarie paracykel
michael.anderson@scf.se

Milla Jonsson, förbundsstyrelseledamot SCF
milla.jonsson@scf.se

Henrik Marvig, Jönköpings CK, Jönköping
henrik.marvig@scf.se

Anna Beck, Skoghalls CK Hammarö, Karlstad
annabeck1@hotmail.com

Eva Zahawi, Sigtuna Märsta Arlanda Cykelklubb
eva.zahawi@scf.se

Eric Poignant, Örebro, CK Armkraft
eric.poignant@scf.se

Grengruppens gemensamma mejladress paracykel@scf.se

Vill du komma i kontakt med övrig personal på Svenska Cykeförbundet klickar du här